Jazyk:

CZEN


Jak vznikl systém pro měření výrobních časů
TimeTracking

Systém TimeTracking pro měření výrobních časů nevznikl náhodou, ani jako projekt sponzorovaný dotacemi. Systém TimeTracking vznikl na základě reálné poptávky našich klientů.

Jsme malá firma, která se zabývá tvorbou software na míru. V roce 2013 nás oslovil náš klient Novatronic s.r.o. s poptávkou systému pro měření výrobních časů. Novatronic s.r.o. je firma zabývající se sériovou a zakázkovou výrobou nábytku. V tu dobu jsme ještě neměli představu jak přesně bude tento systém fungovat. Měli jsme ale představu o tom, co má být výstupem tohoto systému a také jsme měli informace od našeho klienta o tom, jak mu systém pomůže v jeho práci.

Na začátku jsme měli několik základních požadavků, které se postupně rozšiřovaly.
Jeden ze základních požadavků systému je jednoduchá ovladatelnost. Systém musí být schopni obsloužit pracovníci přímo ve výrobě i když nemají žádné zkušenosti s prací na počítači. Dále musí být systém jednoduše a levně implementovatelný do výroby. Systém nesmí počítat s drahým hardwarovým vybavením jako jsou drahé průmyslové počítače nebo servery. Systém musí být schopný pracovat 24 hodin denně / 7 dní v týdnu. Systém musí být schopen měřit výrobní časy, režijní práce a přestávky.

Se všemi požadavkami jsme se vypořádali a vytvořili unikátní systém pro měření výrobních časů. Systém jsme spustili, ladili, upravovali a vylepšovali až jsme dostali opravdu jedinečný systém. Jedinečný je nejen v jeho řešení, jednoduchosti, snadné implementaci, ale také kvůli jeho rozsahu použití. Nyní systém dokáže měřit výrobní čas zakázky nebo operace, režije, časovou a kusovou normu.

Postupem času se rozšířilo povědomí o tom, že jsme vytvořili tento systém a začali jsme systém implementovat i do jiných firem. Díky snadné implementaci a jednoduchému použití se systém ve firmách rychle zaběhne a pracovníci si jej osvojí. Pokud byste si rádi ve Vaší firmě náš systém pro měření výrobních časů vyzkoušeli, tak nám napište nebo zavolejte.

Náš systém pro měření výrobních (normovaných i nenormovaných) časů Vám pomůže ve Vaší práci. TimeTracking je skutečný pomocník.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.