Jazyk:

CZEN


Náhled systému pro měření výrobních časů
TimeTracking

TimeTracking slouží pro měření normovaného i nenormovaného výrobního času, měření kusové normy a vyhodnocování pracovního nasazení pracovníků. Systém se skládá z jedné administrační (webové) aplikace a několika vstupních aplikací. Tyto vstupní aplikace jsou velmi jednoduché aplikace a jsou rozmístěny ve Vaší firmě, tak aby jej mohli pracovníci pohodlně a efektivně obsluhovat. Zde můžete vidět pár náhledů administrační aplikace, pohledy které uvidí pouze administrátor nikoliv řadoví pracovníci.

Níže ukazujeme pouze náhledy administrační (webové) aplikace. Vstupní aplikace, které jsou instalovány na jednotlivých stanovištích ve firmě záměrně nezobrazujeme, protože se jedná o naše "Know-how", které si chráníme. Pokud máte zájem vidět systém v plné funkčnosti, tak Vám jej rádi odprezentujeme přímo u Vás ve firmě - stačí nás kontaktovat.

Hlavní přehled

Na hlavním přehledu vidíte aktuálně probíhající práci. Vidíte všechny pracovníky, kteří vykazují práci nebo režijní práce a také pracovníky na přestávce.

Dále zde vidíte jednotlivé stanoviště. Máte přehled o tom, jaké stanoviště je připojené k internetu a jak moc je zařízení na stanovišti nabité.

Systém automaticky vyhodnocuje chybné výkazy práce a zobrazuje je na hlavním přehledu. Administrátor může chybné záznamy opravit nebo je potvrdit.

Vyhodnocení zakázek

Vyhodnocení zakázek je jeden z nejdůležitějších přehledů v systému. Zakázku můžete rozdělit na jednotlivé operace (např.: Výroba, Balení, Expedice) a těm přidělit časovou nebo i kusovou normu. Systém během práce na zakázce sbírá veškerá data a zakázku průběžnně vyhodnocuje. Po dokončení zakázky vidíte, kolik času celkem strávili Vaši pracovníci na dokončení zakázky.

Výkazy práce

Tento přehled zobrazuje veškeré nasbírané výkazy práce a režijí. Tento výpis zpravidla obsahuje veliké množství dat a pro lepší orientaci v nich Vám slouží přehledné filtry. Každý výkaz práce máte možnost zpětně upravit nebo smazat.

Vyhodnocení pracovníků

V tomto přehledu vídíte pracovníky a jejich celkový odpracovaný čas na zakázkách a na režijích za vybrané časobé období. Také vidíte kolik procent pracovník pracuje za zakázkách a kolik na režijích. Tento přehled se Vám může hodit pro měsíční vyhodnocování pracovníků a jejich odvedenou práci.

Pokud Vás zajímá jak systém pro měření normovaných časů TimeTracking funguje, tak se podívejte na popis funkčnosti.

Vybrané reference TIME TRACKINGU

NOVATRONIC, s.r.o.

MACTE, spol. s r.o.

HEVOS interier, s.r.o.

Semoplast s.r.o.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.