Jazyk:

CZEN


Funkce systému pro měření výrobních časů
TimeTracking

Jak systém na měření výrobních časů funguje?
Celý systém se skládá ze 3 hlavních části: vstupní zařízení, centrální server a administrátorská aplikace.

Do firmy / provozu nainstalujeme vstupní zařízení přes které pracovníci zadávají zakázky které aktuálně zpracovávají. Počet vstupních zažízení přizpůsobíme Vašim požadavkům. Vstupní zařízení jsou bezdrátově připojena k centrálnímu serveru, který příjímá data, ukládá a zpracovává je. Není potřeba žádná složitá instalace nebo úpravy pracoviště. Vstupní aplikace, které obsluhují přímo pracovníci v provozu jsou navrženy maximálně jednoduše tak, aby ji dokázal bez problémů obsloužit i uživatel, který nemá žádné zkušenosti s počítači.

Administrátor ovládá celý systém přes speciální webovou aplikaci. Administrátor nastavuje zakázky, operace, normy, pracovníky a vše co systém požaduje. Administrátor může pracovníkům přímo přidělovat práci nebo může nechat pracovníky, aby vykazovali práci na libovolné zakázky, které administrátor v systému založí.

Záměrně popisujeme celý systém velmi jednoduše, protože se jedná o naše "Know-how", které si chráníme. Pokud máte zájem vidět systém v plné funkčnosti, tak Vám jej rádi odprezentujeme přímo u Vás ve firmě - stačí nás kontaktovat.

Přehled práce odkudkoliv

Odkudkoliv na světě se budete moci podívat kdo na jaké zakázce pracuje, jak plní časovou nebo kusovou normu. Budete mít přehled nad Vaší firmou i když budete na služební cestě nebo dovolené.

Měření času výroby

Měří výrobní časy zakázek nebo operací. Měří jak normované tak nenormované časy.
Přesné změření času stráveného na zakázce je důležitý podklad pro měření efektovnosti zakázky. Pouze přesným měřením budete schopni zjistit, kolik Vaši firmu stojí zakázka ve mzdách zaměstnanců.

Měření režijí

TimeTracking efektivně měří režie zaměstnanců vykonávané během pracovní doby. To Vám umožní optimalizovat výrobní náklady. Pracovník jednoduše přeruší výkaz práce na zakázce vybrannou režijí a po dokončení režije systém obnoví původní práci. Pro pracovníka je to opravdu snadné a rychlé, TimeTracking nepřidává pracovníkům zbytečnou práci.

Výkazy práce

TimeTracking uloží veškeré výkazy práce a režije na server. Budete mít přístup do administrátorské aplikace, kde budou všechny výkazy práce a režije přehledně zobrazené. Administrátor bude moci výkazy práce zpětně upravovat.

Jednoduché ovládání

Pro pracovníky je vykazování práce nebo režije opravdu jednoduché. Vytvořili jsme jednoduchou vstupní aplikaci, kterou pracovníci obsluhují. Aplikace vede pracovníka tak aby při vykazování práce neudělal chybu a nemusel přemýšlet nad tím na co zmáčknout. Máme zkušenosti, že TimeTracking ovládají i pracovníci v důchodovém věku, kteří s počitačem nikdy nepracovali.

Přehledné statistiky

TimeTracking sumarizuje všechna nasbíraná data a prezentuje je administrátorům v přehledných statistikách. Je možné si stáhnout veškeré výkazy práce a režijí do Excelu nebo si je filtrovat přímo v administrátorské aplikaci.

Informační monitory

Informativní monitor je grafický výstup aktuálně probíhající práce na monitor nebo TV přímo v provozu / dílně. Tyto monitory používáme aby měli vedoucí pracovníci přímo v provozu přehled o aktuálně probíhající práci. Vedoucí pracovníci vidí, kdo na jaké zakázce a stanovišti pracuje, kolik času již odpracoval a kolik času zbývá do konce.

Automatické přestávky

Každému pracovníkovi můžete nastavit automatické přestávky. Pracovník se pak na přestávku nemusí sám odhlašovat, systém jeho výkaz práce nebo režije automaticky přeruší sám.

Administrátorská aplikace

Administrátorská aplikace je součást systému TimeTracking. Tato aplikace slouží jako řídící aplikace, kde je možné nastavovat pracovníky, zakázky, operace, stanoviště, automatické přestávky a další.

Vstupní aplikace

Součástí systému pro měření výrobních časů TimeTracking je několik vstupních aplikací. To jsou speciálně vytvořené aplikace, které umístíme na určená stanoviště ve Vaší firmě. Počet aplikací záleží pouze na Vás a je možné tento počet kdykoliv upravit.
Vaši pracovníci přes tyto aplikace budou vykazovat jejich práci a režije. Aplikace vede pracovníka tak aby při vykazování práce neudělal chybu a nemusel přemýšlet nad tím na co zmáčknout. Máme zkušenosti, že TimeTracking ovládají i pracovníci v důchodovém věku, kteří s počitačem nikdy nepracovali.

Pokud Vás zajímá jak systém pro měření normovaných časů TimeTracking vypadá se podívejte na pár náhledů z TimeTrackingu.

Vybrané reference TIME TRACKINGU

NOVATRONIC, s.r.o.

MACTE, spol. s r.o.

HEVOS interier, s.r.o.

Semoplast s.r.o.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.